Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  





mai tii minte?


Bambi
Bambi
Membru Fondator





Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în mai tii minte? la data de Vin Apr 22, 2011 11:46 am




Zeet
avatar
Administrator





Scris de către Zeet ( Administrator ) în Re: mai tii minte? la data de Joi Mai 26, 2011 12:04 pm

Ciudat acest test de IQ dar totusi.. nuprea am reusit Mor de ras) frumos oricum , dar ciudat !


Bambi
Bambi
Membru Fondator





Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în Re: mai tii minte? la data de Vin Mai 27, 2011 12:36 am

Nu e test IQ, scrie "Test IQ", e intre ghilimele...Oricum, nici eu n-am reusit, poate sa faci o poza cu telefonul, altfel nu merge prea bine.


Zeet
avatar
Administrator





Scris de către Zeet ( Administrator ) în Re: mai tii minte? la data de Mier Iun 15, 2011 12:37 pm

Am reusit , 10 puncte Mor de ras ( punct Zeet ) e cam greu sa le memorezi..


Mr.Nick
Mr.Nick
Membru Fondator





Scris de către Mr.Nick ( Membru Fondator ) în Re: mai tii minte? la data de Mier Iun 15, 2011 11:11 pm

Foarte ciudat ... ce sa ma zic de rezultat ... Very Happy


Continut sponsorizat





Scris de către Continut sponsorizat ( ) în Re: mai tii minte? la data de



Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: General :: Discutii generale :: Jocuri online-


creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente