Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  





Mici reguli inainte de a face o cerere!


Mr.Nick
Mr.Nick
Membru Fondator





Scris de către Mr.Nick ( Membru Fondator ) în Mici reguli inainte de a face o cerere! la data de Vin Apr 22, 2011 12:27 am

Buna ziua .
Pentru cei ce se aventureaza sa faca o cerere , am pregatit si un mic regulament . Nu cred ca mai este necesar sa mai reamintesc sanctiunile ,da r totusi pentru cei noi am sa fac acest lucru.

Reguli:


- Cererea va fi facut dupa modelul ce il gasiti aici;

- Dupa efectuare cereri sunteti rugat sa asteptati un interval de timp , in care designer-ul va citi si va realiza cererea.

- Daca rezultatul cererii nu va multumeste , nu apelati la cuvinte jignitoare , adresate designer-ului sau altui membru care , poate , v-a realizat cererea.

- Stabiliti un titlu sugestiv cererii dvs. , care va avea in fata "[Cerere Grafica]" .

-Ne cereti sa editam o imagine deja gata facuta.

-Ati facut bump in mai putin de o saptamana de cand a aparut ultima creatie/de cand ati creat subiectul(in caz ca inca n-au aparut creatii)

-Ati mai avut o cerere acceptata/respinsa sau chiar nerezolvata in mai putin de 4 zile facuta acea cerere, deci n-aveti dreptul la o alta cerere.

-Cererea nu este completa, deci nu ofera informatiile necesare pentru a putea fi rezolvata si inteleasa de catre doritorul de a va face o creatie.

-Imediat ce a aparut prima creatie sau au aparut mai multe creatii ati facut un edit la cerere, cerand ceva in plus sau in minus sau chiar un alt tip de imagine.

In ciuda nerespectarii acestor reguli puteti primii urmatoarele pedepse:

- La 1 abatere de la regulament , membrul nu va mai putea face cerere 1 saptamana ;

- La 2 abateri de la regulament membrul nu va putea face cerere 2 saptamani ;

- La 3 abateri membrul va fi sanctionat ( va primii 1 warn ) si nu va mai putea face cerere 1 luna ;



Am mai adaugat inca cateva reguli, eu, Bambi.





 Subiecte similare

-
» Inainte de prezentare
» Documente secrete britanice: Firme din domeniul energiei negociau cu miniştri petrolul din rezervele Irakului, înainte de invadare
» Model de cerere !
» O noua modalitate de a face rost de YourDollars!
» "Satana face spume, s-a curatat un suflet." Spovedania publica a lui Becali.
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Graphic Design :: Cereri Imagini-


creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente