Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  





Reclama icon-uri 25x25


Mr.Nick
Mr.Nick
Membru Fondator





Scris de către Mr.Nick ( Membru Fondator ) în Reclama icon-uri 25x25 la data de Lun Iun 13, 2011 1:39 am

Buna ziua.

In conformidanta cu schimbarea temei , comunitatea nostra , www.Stars-Area.com , va ofera o noua modalitate de reclama , mai ieftina , mai sigura si mult mai usoara !


Cum putem intra in posesia acestei reclame?

In primul rand , marimea logo-ului va fi de 25x25 , iar acesta poate contine o animatie sau doar un simplu text. Aceasta reclama va fi poziionata in partea de jos langa membrii conectati !

Utilizatorul , adica dvs., poate intra in posesi reclamei in doua moduri :


1) Pe o cale platita ( cu credite ) , suma fiind de 1.000 de credite ;

Cine va dori acest tip de reclama , va trebui sa posteze aici detalii referitoare la numele si logo-ul site-ului , urmand astfel sa i se extraga 1.000 dolari din suma sa.

2) Reclama GRATIS! Utilizatorul poate intra in posesia reclamei gratis , numai daca este castigatorul unui concurs , sau a devenit de curand membru VIP .

De fiecare data , eu si cu Bambi , vom contacta prin intermediul PM-ului castigatorul sau membrul VIP , pentru a lua legatura cu el si a decide logo-ul .





Bambi
Bambi
Membru Fondator





Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în Re: Reclama icon-uri 25x25 la data de Lun Iun 13, 2011 1:42 am

Ca sa completez, daca sunteti nedumeriti putin cu ce-ati putea pune in acel icon, va raspund eu: este ceva simplu, doar initialele forumului(pentru stars-area ar fi SA sa zicem, sau cum alegeti), dar trebuie sa incapa in marimea 25x25, nu acceptam iconuri mai mici sau mai mari.
Totodata, sa nu credeti ca este spatiu pentru toti acolo! Grabiti-va sa prindeti loc!

 Subiecte similare

-
» Reclama catre forum
» Site-uri cu Icon-uri
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Despre forum :: General-


Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente