Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  





**New** Avatar&Semnatura


Edge
Edge
Moderator





Scris de către Edge ( Moderator ) în **New** Avatar&Semnatura la data de Vin Iun 10, 2011 2:23 pm

Dupa revenire,am inlocuit vechea semnatura si vechiul avatar..cum vi'se par cele noi?



Bambi
Bambi
Membru Fondator





Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în Re: **New** Avatar&Semnatura la data de Sam Iun 11, 2011 1:25 am

Mutat in sectiunea corespunzatoare.
Da, imi place, desi este simpla.


Edge
Edge
Moderator





Scris de către Edge ( Moderator ) în Re: **New** Avatar&Semnatura la data de Sam Iun 11, 2011 3:00 am

Pai nici prea incarcate sa nu fie...
Voi verei astazi cu niste tutoriale video... de Adobe After Effects si Adobe PhotoShop


Bambi
Bambi
Membru Fondator





Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în Re: **New** Avatar&Semnatura la data de Sam Iun 11, 2011 3:02 am

Daca chiar te pricepi la Adobe After Effects, fac o sectiune de tutoriale Adobe After Effects.


Emys
Emys
Moderator





Scris de către Emys ( Moderator ) în Re: **New** Avatar&Semnatura la data de Dum Iun 12, 2011 7:26 am

Da ar ajuta foarte mult la dezvlotarea forumului si interes pentru membri.


Mr.Nick
Mr.Nick
Membru Fondator





Scris de către Mr.Nick ( Membru Fondator ) în Re: **New** Avatar&Semnatura la data de Lun Iun 13, 2011 1:25 am

Frumoase numai ca sunt cam simple....


Bambi
Bambi
Membru Fondator





Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în Re: **New** Avatar&Semnatura la data de Lun Iun 13, 2011 1:34 am

Si ce-ai vrea, sa puna 1000 de rendere si sa nu mai aibe scris? Pentru o semnatura, ceva gen userbar nu e nevoie de complexitate.Fara suparare.


denisdeni22
denisdeni22
Member





Scris de către denisdeni22 ( Member ) în Re: **New** Avatar&Semnatura la data de Sam Aug 20, 2011 4:09 am

sunt foarte frumoase edge


Continut sponsorizat





Scris de către Continut sponsorizat ( ) în Re: **New** Avatar&Semnatura la data de



Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Graphic Design :: Portofolii-


creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente