Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  





Jucatorii legenda


Bambi
Bambi
Membru Fondator





Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în Jucatorii legenda la data de Sam Iun 04, 2011 2:12 am

Este vorba despre acei jucatori, cum prefer sa le zic, legenda.Acestia au averi nenumarate, banii cresc incontinuu orice ar face, n-or sa piarda niciodata.Aparare au foarte mare, pe care si-au facut-o cu banii lor.Pot fi atacati, insa sansa sa fie invinsi este foarte mica, ba chiar deloc.Insa, nici ei n-au ajuns una-doua la acel statut social.Trebuie multa munca, asa ca uitati aici conditiile:
Respect foarte mare in comunitatea Stars-Area.Com
Sa aiba cunostinte in stafful serverului
Sa fie respectat de toti membrii staffului, atat ai comunitatii cat si ai jocului
Gradul a depasit Curier
Bani foarte multi
Sa fie intr-o familie puternica
Peste 20 de crime in care au avut un succes surprinzator si n-au pierdut foarte multe avand acel succes
Sa detina cont VIP


Daca credeti ca respectati toate conditiile, cereti-mi sa va fac jucator legenda si o s-o fac.Atentie insa, cum l-ati castigat, asa-l puteti pierde daca nu continuati sa va mentineti.Ca exemplu pentru ce-am vorbit mai sus: zee20012(uitati-va la averile sale) si eu bineinteles.

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: StarsArea-Game :: Administrare-


creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente