Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  





Recrutam staff


Bambi
Bambi
Membru Fondator





Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în Recrutam staff la data de Vin Iun 03, 2011 1:13 am

Daca sunteti un jucator pe StarsArea-Game, cu siguranta, in timp, veti dorii sa faceti parte din staff.Jocul este mult mai usor cand sunteti in staff, iar distractia este pe masura, insa si responsabilitatile cresc, asa ca sunteti pe propria raspundere de miscarile dumneavoastra si va asumati intreaga vina pentru orice greseala facuta din neatentie sau nestiinta.

Model:
Cod:
In joc am numele de:
Detin suma de:
Doresc sa fac parte din grupul:
Motivul:
Gradul meu in joc:

Minimul pentru a intra in staff!
Sa detineti suma de 1.000.000 EURO
Sa aveti un grad mai mare de Curier
Sa aveti o experienta in moderat, moderatorul forumului va ajuta foarte mult in a modera acest joc, tehnicile sunt aceleasi, numai ca, nu exista avertismente, se vor da direct banari.
Odata cu aplicarea unei cereri pentru a face parte din staff, acceptati conditiile impuse de noi si stiti regulamentul jocului foarte bine.
Legenda
Cod:

In joc am numele de=cu ce nume v-ati jucat dumneavoastra pana acum si va veti juca in continuare
Detin suma=cati euro ati strans pana la momentul in care doriti sa aplicati o cerere pentru a intra in staff
Doresc sa fac parte din grupul=aveti doar grupul de moderatori si administratori, asa ca puteti aplica la unul dintre ele
Motivul=pe baza carui fapt doriti sa aplicati in staff
Gradul meu in joc=un grad mai mare de curier, asa cum v-am impus, si trebuie sa spuneti gradul dumneavoastra.



Emys
Emys
Moderator





Scris de către Emys ( Moderator ) în Re: Recrutam staff la data de Sam Iun 11, 2011 12:21 pm

In joc am numele de:Emys
Detin suma de:€ 40.642.311.078
Doresc sa fac parte din grupul: Moderator
Motivul:As dori sa am grija de noi membri.
Gradul meu in joc:Curier

 Subiecte similare

-
» Prezentare STAFF -Stars-Area.com!
» Cautam membrii care sa faca parte din staff
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: StarsArea-Game :: Staff-


Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente